Ekorok 2023/2024

Zázračný les, alebo les – miesto zázrakov

Každý z nás má vo svojej predstave iné obrazy, keď sa povedia tieto slovné spojenia. Niektorí si predstavujeme les plný rozprávkových bytostí, iní les plný rôznych rastlín, či živočíchov. Ako si zázračný les predstavujú naši piataci si môžete pozrieť v galérii. Niektoré výtvory sú naozaj zaujímavé.

Aby bola naša Zem veselšia a zdravšia, sa snažíme aktivitami počas celého školského roka. V tomto príspevku sme pripravili ich zostrih. Túlavými topánkami sa vybrali v lese inými cestičkami, preto sme ich zhromaždili pomocou odkazov, na ktoré stačí kliknúť a zobrazí sa Vám naša super aktivitka.

https://img.freepik.com/premium-photo/funny-little-gnome-green-forest-concept-fairy-tale-characters_158863-6943.jpgVedeli ste, že ...

Kvietky a voda

V prírode