Hokej

Školský rok 2016/2017

2. ročník hokejového turnaja o pohár riaditeľa ZŠ Sama Chalupku Prievidza

25.  až 27. 3.  2016 sa na zimnom štadióne v Prievidzi uskutočnil 2. ročník hokejového turnaja o pohár riaditeľa ZŠ Sama Chalupku Prievidza. Zúčastnilo sa 7. hokejových tried.  Za účasti ôsmych družsiev sa naši žiaci siedmej a šiestej triedy umiestnili na krásnom treťom mieste.

Poradie turnaja: 1. Kometa Brno, 2. Opava, 3. Prievidza, 4. Michalovce, 5. Slovan Bratislava, 6. Skalica, 7. Sedlčany, 8. Nové Zámky

Hokejový zápas

Viete, že 17. novembra sa hral hokej na našom zimnom štadióne? My áno. Boli sme povzbudiť našich chlapcov. Žiaci ôsmeho a deviateho ročníka hrali s MHK Dolný Kubín napínavý zápas až do samého konca. Bohužiaľ, nebol pre nás víťazný. Aj napriek veľkej snahe sme prehrali o jeden gól. Videli sme všetko, čo sa na zápase dá vidieť od vylúčení, šarvátok, po vynikajúce zákroky brankárov, ale i krásne góly. Chlapci sa riadili svojim heslom: vytrvalosť, bojovnosť,  skromnosť.  Chlapci, sme na vás hrdí!

Príďte aj vy povzbudiť našich chlapcov! Najbližší zápas budú v Prievidzi hrať proti HK 95 Považská Bystrica,

29. 11. 2015 o 9:00 hod..

Zaujímavé fotky uvidíte vo fotoalbume.

Deti na hokej

Dňa 31.10.2015 sa na zimnom štadióne v Prievidzi uskutočnilo podujatie  Deti na hokej, ktoré zorganizoval Slovenský zväz ľadového hokeja v spolupráci s hokejovým klubom MŠHK Prievidza - mládež.

Hosťom podujatia bol reprezentačný tréner Zdeno Cíger a o zábavu sa staral vĺčik Goooly. Hlavným cieľom bolo zanechať u detí pozitívnu skúsenosť s hokejom a zimným štadiónom. Na akcii sa zišlo 136 detí.

Fotky si môžte pozrieť aj vo fotoalbume.