Florbal

Úspešné účinkovanie chlapcov vo florbalovej súťaži.

Naši starší žiaci úspešne reprezentujú školu vo florbalovej súťaži. Zvíťazili v základnom kole aj v okresnom finále so všetkými súpermi a postúpili do regionálneho kola. To sa konalo 15.4.2019 v Partizánskom. So ZŠ na Jašíkovej ul. Partizánske zvíťazili 5:1 a v druhom zápase vyhrali nad ZŠ s Bánoviec nad Bebravou 7:0. Vybojovali si postup do krajského kola, ktoré sa uskutoční 9.5.2019 v športovej hale v Nemšovej. Chlapcom ďakujeme a držíme palce v ďaľšom účinkovaní v súťaži.

Školu reprezentujú :  A.Bartakovics, M.Beláň, M.Brecko, J.Goga, M.Greschner, R.Kotrík, N.Kreutz, M.Petráš, J.Škrabák, M.Krcho, všetci 9.B a D.Dodok 8.C.

Mgr.P.Mečiar

Majstrovstvo okresu

Získali sme 3. miesto vo  florbale dievčat. Za školu hrali: M. Bieliková, L. Gálová, I. Kováčová, S. Brezányová, Z. Vavrová - 9. A trieda, V. Smitková - 9. B treida, B. Szakácsová - 8. A trieda. Fotky si môžte pozrieť vo Fotoalbume.

Úspešné dievčatá.

Po víťazstvách v základnom kole, mestskom kole, okresnom finále dievčatá postúpili do Regionálneho kola 2016 v Partizánskom. Dosiahli sme nasledujúce výsledky :

ZŠ  S.Chalupku - ZŠ Bánovce nad Bebravou   3:0

ZŠ S.Chalupku  - ZŠ Partizánske                        1:5

Celkové poradie :   1. ZŠ Partizánske

2.ZŠ S.Chalupku Prievidza

3.ZŠ Bánovce n/Bebravou

Školu reprezentovali  M.Bieliková, S.Brezániová, E.Jašková, I.Kováčová, L.Kovalíková, B.Potmešilová, V Smitková, S.Soliarová, A.Šnírerová, E.Vavrová, Z.Vavrová. Dievčatám gratulujeme k peknému výsledku.

Florbalový turnaj deviatakov

Dňa 3. 6. 2016 sa vo veľkej telocvični konal Florbalový turnaj deviatakov. Každý zápas sa hral 2 x 15 minút. Prvý zápas 9. A - 9. B skončil výsledkom 6 : 3, druhý 9. A - 9. C  1 : 8, tretí 9. B - 9. C 7 : 12.

Poradie a najproduktívnejší hráči:

1. miesto 9. C - Branislav Krcho

2. miesto 9. A - Viktor Rácz

3. miesto 9. B - Patrik Šimurka

Všetci súťažiaci bojovali statočne a v duchu fair play a divákom poskytli pekný športový zážitok.

Ďakujeme pekne.

26.10.2015 Po víťazstvách v obvodovom kole a triumfe v Prievidzi naše dievčatá postúpili do OKRESNÉHO FINÁLE, v ktorom získali pekné druhé miesto. Výsledky finále boli nasledovné:

ZŠ S. Chalupku Prievidza - ZŠ Handlová 7 : 2

ZŠ S. Chalupku Prievidza - ZŠ Diviacka N. Ves 2 : 1

ZŠ S. Chalupku Prievidza - ZŠ Nitrianske Pravno 2 : 5

Poradie družstiev na prvých troch miestach:

1. ZŠ Nitrianske Pravno

2. ZŠ S. Chalupku Prievidza