Bedminton

Školský rok 2019/2020

Na Majstrovstve okresu v kategórii dievčat sme získali 3. miesto. Zúčastnili sa celkovo 4 družstvá - Nitrica, koš, Chrenovec a ZŠ Sama Chalupku Prievidza.

Školu reprezentovali: Gričová, Motúzová, Bugyová z 9. A triedy.

Fotky

Chlapci v prievidzskom finále za účasti ZŠ Mariánska, E škola, ZŠ Sama Chalupku, ZŠ Energetikou skončili na 2. mieste.

Školu reprezentovali:

N. Vrtiel, S. Petráš - 8. C

T. Brna - 9. A

Školský rok 2017/2018

Prievidzské finále - dievčatá

Obsadili sme 2. miesto. Školu reprezentovali dievčatá 7. A triedy - S. Motúzová a P. Bugyová.

Prievidzské finále - chlapci

Za účasti 5 družstiev sme vobsadili 2. miesto. Školu reprezentovali : P. Lukáč, M. Grajcár z 9. A triedy,

A. Hlinka z 9. B treidy.

Školský rok 2016/2017

MixBedmintonová liga

17.5.2016 – sme ukončili posledným zápasom mestskú bedmintonovú ligu zmiešaných družstiev.   Na   finálový zápas  nastúpili R. Priehoda /9.B/,  P. Mi kušová  /9.B/. Zápas sme vyhrali 2:1 a celkovo sme skončili bez jedinej prehry a stali sa celkovo víťazom súťaže. V priebehu súťaže reprezentovali aj L. Kovalíková /8.B/. P.  Šimurka  /9.B/.  Súťaž sme vyhrali 3x za sebou.

Fotky si môžte pozrieť vo fotoalbume.

J. Šipossová

vedúca družstva, učiteľka Tsv

16. 2. 2016 CVČ Prievidza

Začali sme mestskú bedmintonovú ligu. V 1. zápase sme sa stretli so ZŠ Šafárika Prievidza . Našu školu reprezentovali žiaci:

P. Mikušová 9. B

R, Priehoda 9. B

Výsledky - obaja vyhrali dvojhry a spoločne aj štvorhru. Konečný výsledok 3:0.

Prajeme veľa úspechov v ďalšom kole.

Fotky si môžte pozrieť vo fotogalérii.

4. 11. 2015 Po získaní titulu"MAJSTER OKRESU" našs dievčatá postúpili do Regionálneho kola v bedmintone starších dievčat kde zdolali ZŠ Bánovce nad Bebravou, ale nad naše sily bola ZŠ Partizánske. Skončili na peknom 2. mieste. Školu reprezentovali L. Kovalíková 8. B, P. Rečkovičová 9. A, P. Mikušová 9. B.

Dievčatám k úspechu blahoželáme.

Fotky si môžte pozrieť aj vo fotoalbume.

J. Šipossová, uč. TSV