Stolný tenis

Školský rok 2019/2020

Začali sa športové súťaže škôl na školský rok 2019/2020. Hoci prvým pretekom boli majstrovstvá okresu v cezpoľnom behu, prvé úspechy sme dosiahli v stolnom tenise.

Dievčatá z 8. A Gričová, Ráczová, Bugyová  v obvodnom kole zo štyroch skôl obsadili 3. miesto.

Chlapci boli úspešnejší - vyhrali obvodné aj prievidzské finále. Porazili sme skolu ZŠ Dobšinského, ZŠ Rastislavova a  ZŠ Energetikov.

Postúli sme do okresného finále. Školu reprezentovali:

A. Pásztor 8. B

N. Vrtiel 8. C

F. Znamenák 8. C

Blahoželáme a držíme palce v okresnom kole.

Dňa 15. 10. 2019 sa uskutočnili Majstrovstvá okresu v CVČ Prievidza. Školu reprezentovali Pasztor 8. A, Vrtiel 8. C, Znamenák 8. C.

Zúčastnené družstvá:

ZŠ Sama Chalupku Prievidza

ZŠ Nitrianske Pravno

ZŠ Chrenovec

ZŠ Nováky

Poradie:

1. Nováky
  2. Sama Chalupku Prievidza
  3. Nitrinske Pravno
  4. Chrenovec

Chlapcom gratulujeme.

Jarmila Šipossová

učiteľka TsV

Školský rok 2016/2017

Stolnotenisový úspech.

Dňa 22. 11. 2016 sa vo Veľkých Uherciach uskutočnilo Regionálne kolo dievčat v stolnom tenise. Turnaja sa zúčastnili víťazky okresov Prievidza, Bánovce nad Bebravou, Partizánske. Naša základná škola po 1 víťazstve a 1 prehre obsadila 2. miesto. Školu reprezentovali E. Vavrová - 9. A, L. Kovalíková a S. Gogová - 9. B trieda.

Družstvo dievčat v zložení Laura Kovalíková, Sára Gogová a Ema Vavrová pod vedením p.učiteľky  J.Šipossovej sa postarali o veľmi pekný výsledok.. V stolnotenisovej súťaži zvíťazili postupne v základnom kole, následne v mestskom kole a úspech zavŕšili víťazstvom  v okresnom finále. Zaslúžia si od nás obrovskú gratuláciu. Teraz na dievčatá čaká regionálne kolo 2016, v ktorom im všetci držíme palce.

9. 11. 2015 V stolnom tenise dievčat sme získali titul "MAJSTER OKRESU". V súbojoch sme porazili ZŠ Oslany,   ZŠ Handlová a ZŠ Diviacka Nová Ves, čo nám umožnilo postúpiť do REGIONÁLNEHO KOLA, ktoré sa uskutočnilo 11. 11. 2015 v obci Veľké Uherce. Dievčatá skončili na 2. mieste. Zúčastnené školy: ZŠ S. Chalupku Prievidza,      ZŠ Veľké Uherce, ZŠ Bánovce nad Bebravou.

Našu školu reprezentovali: L. Kovalíková 8. B, P Rečkovičová 9. A, P. Mikušová 9. B.

Za úspešné reprezentovanie patrí dievčatám ĎAKUJEME.

Fotky si môžte pozrieť aj vo fotoalbume.

J. Šipossová, uč. TSV