VOLEJBAL DIEČAT

Naša volejbalová súťaž dievčat bola ukončená majstrovstvom TSK - skončili sme na peknom 3. mieste.

V Púchove boli nad naše sily ZŠ Púchov a ZŠ Kočovce.

Vyhrali sme základné kolo, prievidzské finále, okres aj región v Partizánskom.

Dievčatá vďaka. Pekný výkon.

Školu reprezentovali:

Ráczová, Motúzová, Bugyiová, Černáková, Duškevičová 9.A Báchoríková, Matyašovská 8.A.

Fotky si môžete pozrieť vo fotogalérii.

Pod vedením - uč. TSV Šipossová

V sobotu 21. 10. 2017 sa v popoludňajších hodinách športovalo v škole.

Zahrali sme si volejbal a stolný tenis. Kto bol lepší? Bývalí žiaci (tr. uč. J. Šipossová), alebo terajší žiaci.

Vyhrali včetci. Urobili sme niečo pre seba.  Fotky

J. Šipossová

Volejbal

Vo volejbale dievčat sme finále ukončili so ZŠ Šafárika v Prievidzi. Skončili sme na 2. mieste. Napriek tejto prehre sme postúpili na "Majstrovstvá okresu", na ktorých sa zúčastnilo 5 družstiev. Naše dievčatá vyhrali a postúpili do regionálneho kola v Partizánskom a tu skončili na 2. mieste.
Školu reprezentovali žiačky: Mikušová, Lojová, Černáková, Vavrová, Bachoriková, Olšovská - 9.B, Vavrová, Kováčová, Brezányiová, Brázdovičová - 7. A, Kovalíková - 8. B.
Trénerka: J. Šipossová
Vedúca družsrva: A. Dianová